ترفند موبایل سیمکارت

ترفند موبایل سیمکارت ایرانسل همراه اول

قسمت اول ترفند های جذاب

ارسال SMS رايگان با سيم کارتهای اعتباری ۰۹۱۹ (همراه اول)

 

اس ام اس رایگان واسه هميشه با سيم کارت اعتباری همراه اول شما با اين ترفند ميتونيد به 9 نفر که خودتون انتخاب ميکنيد واسه هميشه اسم ام اس رايگان بفرستيد (تو قسمت نکته ها ميگيم که چی کار کنيد که به هر چند تا شماره که خواستيد اس ام اس رايگان بفرستيد) اين ترفند کاملا واقعی هستش و 100% کار ميکنه اين ترفند فقط رو سيم کارت اعتباری 0919همراه اول کار ميکنه...

ابتدا با گوشي خودتون زنگ بزنيد به شماره 444 بعد که تماس برقرار شد شما بايد زبان تلفن سخنگو رو از زبان فارسي به زبان انگليش تغيير بديد در غير اين صورت نمي تونيد کاري کنيد براي اين کار کليد 7 رو بزنيد بعد گزينه 2 رو بزنيد بعد گزينه يک حالا زبان سخنگو انگليسي ميشه اگه انگليسي بلد نيستيد اشکال نداره فقط شما مراحل زير رو دنبال کنيد.

خوب حالا گزينه 5 رو بزنيد بعد از تموم شدن حرف اون خانوم سخنگو کليد يک رو بزنيد بعد از تموم شدن کامل حرف خانومه شماره کسي که بيشتر از همه بهش اس ام اس ميفرستيد رو وارد کنيد بعد که وارد کرديد # رو به آخر شماره اضافه کنيد يعني اينجوري شماره بهش بديد # 09125402145 بعد که وارد کرديد شماره دوستتون طرف شروع ميکنه شماره شما رو خوندن بعد که حرفش تموم شد شما کليد يک رو براي تاييد بزنيد در آخر از شما تشکر ميکنه (Tank You) بعد که از شما تشکر کرد مي تونيد تماستون رو قطع کنيد شما ميتونيد تا 9 شماره همين کارو دنبال کنيد.

نکته 1 (مهم ): شما ميتونيد به هر شماره اي که ميخواهيد اس ام اس رايگان بديد به اين صورت که يکي از 9 تا شماره رو پاک مي کنيد و به جاش شماره جديد رو مي ديد.براي اين کار بعد از اينکه شماره 444 رو گرفتيد گزينه 5 رو بزنيد حالا براي تغير شماره گزينه 2 رو بزنيد و بعد از تموم شدن صحبت خانومه شماره قبلي که داده بوديد رو بديد و # رو بزنيد و باز بعد از صحبت خانومه شماره جديد رو بديد و # رو بزنيد و در آخر هم براي تاييد 1 رو بزنيد و تماس رو قطع کنيد.

نکته 2 : در هر بار تغيير شماره پنج ريال از حساب شما کم ميشه که اون هم قابل گفتن نيست جهت اطلاع گفتم.

نکته 3 : شما حتي وقتي که سيم کارتتون يک طرفه شده هم مي تونيد به اين 9 تا شماره اس ام اس رايگان بديد.

نکته 4 : اما وقتي سيمکارتتون يک طرفه هست نميتونيد شماره جديدي وارد کنيد يا شماره رو تغيير بديد.

 

ديدن مبلغ قبض ميان دوره موبايل

 

مشتركان موبايل‌هاي شركت مخابرات ، ابتدا sms اي را آماده و شماره ارسال را روي 30009 مي گذاريد . در بخش متن sms عينا 860101,860129 (بين دو عدد کاما )مي نويسيد که در حقيقت عدد سمت چپ تاريخ شروع مبلغ درخواستي و عدد سمت راست تاريخ پايان ( که همين امروز است ) را مي فرستيد . بعد از حدود 30 ثانيه پول تلفن ها و اس ام اس هايي که زدين براتون ارسال ميشه . در صورت تمايل براي کسب اطلاعات بيشتر در مورد اين سرويس حرف H را به همين شماره ارسال کنيد. روش کاملا تست شده و جواب داده است.

همينطور از طريق لينكِ زير مي‌تونين از روي اينترنت قبض بگيرين:

http://www.billing.mci.ir/billing

اگه آدرس بالا تغيير كرد از طريق www.mci.ir دنبالش برين.

 

تلفن زدن با موبايل اما به حساب ديگري

 

شما ميتونيد با مبايلتون هر چندتا خواستيد تلفن بزنيد و هزينه ها را به حساب يه نفر ديگه بزاريد خيلي با حال نه؟ براي اينكار بايد يه كارهايي انجام بدين به اين صورت : اول موبايل اون شخصي را كه مي خواهيد هزينه ها را بپردازد بر داريد و شماره اي را كه ميخواهيد هزينه اش برداشته بشه را بگيريد البته قبلش يك + يا 90+ اضافه كنيد مثلاْ به اين صورت :09133107777+ كه در نتيجه ديگه هزينه به صورت حساب اين شماره اضافه نميشه و همش ميره به حساب كسي كه شما اين شماره را با مبايلش گرفتيد البته اين كار با دزدي فرقي نداره اما صد در صد جواب ميده و خود مخابرات هم اعلام كرده که همچنان راهي براي اين مشكل پيدا نكردن ! پس از امروز موبايلتون رو دست همه کس ندين !

اين روش  هم مانند روش بالا کاملا امتحان شده!

در اين روش  هر وقت فيش مو بايلتون از حد معمول بيشتر شد بريد و پرينت اونو از مخابرات بخواين و وقتي پرينت رو گرفتين ببينين قسمت (بدهکار) و (بستانکار) موبايلتون با هم برابره يا نه اگه با هم برابر نبود مصبب اونو  حلال کنينا که اون دنيا ديگه نمک گيرتون نشه

 

چجوری گوشی تلفن همراه رو 119 یا 118 یا 110 یا ... دایورت (Divert) کنیم؟

 

حتما تاحالا شده که خواستین امتحان کنید ببینید گوشیتونو میتونید رو شماره هایی مثل 119 یا 118 یا 110 یا ... دایورت کنید یا نه؟ ولی بعدش فهمیدین که بعد از دایورت کردن وقتی بهتون زنگ میزنن به جایی که ساعت رو اعلام کنه یا بگه اپراتور شماره فلان! میگه شماره مورد نظر شما مسدود میباشد یا میگه شماره مشترک موردنظر در شبکه موجود نمیباشد یا از این جور چرت و پرتا! ولی من اینجا این کار رو بهتون یاد میدم تا آدمای مزاحم رو از خودتون دور کنید!!

اما چجوری باید این کار رو بکنیم؟

برای این کار شما کد زیر رو وارد کنید و بعدشم OK کنید:

*21*شماره مورد نظر#

حالا گوشیتون میگه الان خط شما روی اون شماره دایورت شده. (خالی میبنده!!)

اگه الان زنگ بزنین بازم همون مسخره بازی ها رو در میاره! پس چی کار کنیم؟

حالا این کد رو وارد کنید و OK کنید:

#21#

الان گوشیتون از دایورت در اومده! حالا اینبار این کد رو وارد کنید:

*21#

الان گوشیتون روی همون شماره ای که میخواستین دایورت شده!

اما نکته کار:

وقتی شما شماره مورد نظرتون رو وارد میکنید (مثلا 119) شما کد زیر رو وارد میکنین:

*21*021119#

ولی وقتی #21# رو وارد میکنید و دایورت رو کنسل میکنید، بعد کد *21# رو وارد میکنید اگه توجه کنید تلفن شما روی شماره ای مثل این شماره دایورت میشه! (+9821119)

در واقع شما اول گوشیتونو روی یه شماره نا آشنا (برای مخابرات) دایورت میکنید. علتش هم عدد 0 در 021 (که پیش شماره و کد تهران هست) است. ولی وقتی از دایورت خارج میکنید و دوباره دایورت میکنید میبینید که به جای 0 (که برای مخابرات نا مفهوم هست) +98 یا 0098 درج شده. (که کد ایران میباشد و علاوه برمخابرات، برای تمام دنیا مفهوم داره!)

 

با گوشیتون چقد صحبت کردین+ چند بار تعمیرشده؟

 

با این کد میتونین چند تا اطلاع در مورد گوشی بدست بیارین

البته این کد برای نوکیاست

1.شماره سریال گوشی

2.تاریخ دقیق ساخت

3.تاریخ خرید

4.تعداد دفعات تعمیر

5.مدت زمانی که باهاش صحبت کردیم

#92702689#*

 

3 دقيقه رايگان براي سوني اريكسون

 

برای این کار از منوی گوشی وارد Contacts شوید.از قسمت Option گزینه Groups را انتخاب کرده و New Groups را انتخاب کنید.

حال گروهی بسازید و تمامی مخاطبین (حداكثر 15 عدد)خود را در آن اضافه(Add) کنید و done را بزنید.

حال از منوی گوشی وارد setting شده و تب calls شوید.Manage Calls را بیابید و وارد شوید . از منوی آمده Closed Groups را انتخاب کرده ، از منوی Edit List،New Group را انتخاب کنید و Add را بزنید.اسمی که برای گروه خود در Contacts اتخاب کرده اید را وارد کنید و Continue را بزنید.

در قسمت Index 0 را پاک کرده و تعداد مخاطبین خود (15)را وارد کنید.(البته اگر عددی بیشتر وارد کردید عیبی ندارد)و Save را بزنید . حال گروهی که اضافه شده است را به جای استاندارد انتخاب کنید.

به منوی قبلی بازگشته (Closed Groups) و Open Calls را انتخاب کرده و روی on بگذارید.

 

سه دقيقه رايگان براي سامسونگ و نوكيا

براي گوشي هاي نوکيا از طریق منو گوشی به آدرس زیر بروید :

menu---> setting--->security--->closed user---> groupe ---> activate

حالا بعد از اين که اکتيو کرديد از شما يه شماره خواسته ميشه شما 4رقم آخر شماره موبايل خودتون رو وارد کنيد ! 0912 که هيچي !! 3 رقم بعدش هم هيچي !! اون 4تايي که آخر ميمونه رو وارد کنيد بعدشم اوکي کنيد و ديگه کار تمومه     

براي گوشي سامسونگ به اين آدرس :

Menu--->network setting--->closed user groupe---> activate

بعد از اين که اکتيو کرديد وارد منوي زير ميشيد

Menu--->network setting-->closed user groupe---> cug text

و در اينجا هم مثل بالا 4 رقم اخر شماره خودتون رو بديد.

 

رد تماس= اعلام ساعت

 

گوشیتونو بردارین و این کد رو وارد کنین

*67*119#

ستاره - شصت و هفت - ستاره - صد و نوزده - مربع

حالا وقتی کسی به شما زنگ زد کافیه به جای اشغال, دایورت رو بزنین تا به کسی که داره به شما زنگ میزنه ساعت اعلام بشه

بازيابي Pin Code

اگر شما Pin Code 1 را فعال كرده باشين كه هنگام روشن كردن گوشي اين كد را بخواد مي تونين اونو به اين روش كشفش كنين. خب با دقت به مطالب زير توجه كرده و اونوقت بدون نياز به برنامه هاي جانبي رمزياب خودتان رمزيابي كنيد.

البته اگه تكراري بود يا اينكه خداي ناكرده برا شما كار نكرد پيشاپيش پوزش خواسته ولي در صورت مفيد بودن تشكر يادتون نره.

البته با استفاده از Fexplorer به شاخه C:\System رفته و فايل 101F8D8D.pdbرا باز كنيد حتماً پسورد مورد نظر را در آن خواهيد ديد. راستي براي باز كردن آن از گزينه Option>File>File>Hex/Text Editor استفاده كنيد.

 

با موبايل خود مجانی صحبت کنيد!

 

تايپ كنيد(#094021 *21 *)البته تا 5 دقيقه مسعوليتش با من ولي بيشتر با خودتون چون بعد از 5دقيقه خطتون رديابي ميشه وبعد مصادره به نفع مخابرات البته اگر 100دقيقه هم صحبت كنيد مجانيه راستي بعد ازتايپ اعداد بالا بايد كليد ok رابزنيد وبراي كنسلش هم تايپ كنيد(#21#)وبعد ok .

البته من خودم هم این راه و پیشنهاد نمیکنم ولی دونستنش خالی از لطف نیست

 

تشخیص اصل بودن گوشی از طریق اینترنت

 

امروزه در کشور ما اکثر گوشی های موجود در بازار ریجستر نشده و قاچاقی به کشور وارد می شوند که این موضوع باعث نوسانات قیمت یک مدل گوشی شده که علت آن چیزی به جز غیر اصل بودن آن و به اصطلاح چنج بودن آن است که متاسفانه فروشندگان گوشی های تقلبی و یا چنج خود را به عنوان گوشی اصل به مشتری معرفی می کنند. برای شناسایی گوشی های اصلی و چنج راه های متفاوتی است که از جمله ان ها دادن کد #06#* است که سریال گوشی شما (IMEI) را مشخص نموده و شما می توانید آن را با سریال روی کارتن و باطری همخوانی داشته باشد و در غیر این صورت گوشی شما قاچاق بوده و چنج شده است. اما در این ترفند قصد داریم روشی را به شمامعرفی کنیم که برای اولین بار از طریق سایت کلیپ بر روی اینترنت قرار میگیرد. شما میتوانید به سادگی و از طریق اینترنت به اصل یا غیر اصل بودن گوشی خود پی ببرید ، بدون نیاز به یافتن کد فوق بر روی کارتن یا باطری گوشی یا سایر راهها!

بدین منظور:

ابتدا بر روی گوشی خود (با هر مدلی) کافی است کد #06#* را وارد نمایید. کد IMEI گوشی خود را مشاهده خواهید کرد.

حال به سایت اینترنتی https://www.numberingplans.com/?page=analysis&sub=imeinr بروید.

سپس کد IMEI خود را که یک کد 15 رقمی است را در صفحه مربوط به طور دقیق و بدون خطا وارد نمایید و روی دکمه analyse کلیک کنید.

اکنون سایت مشخصاتی به شما میدهد که باید به طور کامل به مشخصات گوشی شما صدق کند. از نظر مدل ، کارخانه ، کشور سازنده و...

به عنوان مثال اگر گوشی شما مدل نوکیا 3230باشد ، میابیست بعد از وارد نمودن سریال (IMEI) گوشی ، مشخصات همان گوشی نوکیا 3230 خود را دریافت کنید ، این موضوع بدین معنی است که گوشی شما اصل بوده و هیچ گونه مشکلی ندارد. اما اگر مشخصات داده شده مربوط به گوشی شما نباشد گوشی شما قاچاق یا چنج یا... می باشد .

به عنوان مثال اگر کد یک گوشیK750i را چک کنید و این سایت مشخصات یک گوشی W750 را به شما نشان دهد ، گوشی شما غیراصل یا چنج است!

سایت فوق به غیر از چک کردن IMEI موارد دیگری را نیز آنالیز میکند:

» Phone number analysis

» IMSI number analysis

» IMEI number analysis

» SIM number analysis

» ISPC number analysis

لینک چک کردن IMEI برای تشخیص اصل بودن گوشی :

https://www.numberingplans.com/?page=analysis&sub=imeinr

لینک چک کردن و آنالیزم کردن کدهای دیگر :

https://www.numberingplans.com/?page=analysis

 

چند ترفند براي مكالمه مجاني(رایگان) با تلفن همراه

 

چند ترفند جدید و قدیمی درخواستی کاربران برای مکالمه مجانی (رایگان با موبایل) که میتونید این ترفند هارو از میهن دانلود بخونید.!!!(هم ترفند جدید هم قدیمی پس حرفه ای ها بد فکر نکند برای استفاده کاربران گزاشته شده)

روش اول مکالمه مجانی با موبایل

۱- درصفحه اول یا همون میز کار موبایلتون تايپ كنيد ( #094021 *21 * ) البته تا 5 دقيقه مسئوليتش با من ولي بيشتر با خودتون چون بعد از 5دقيقه خطتون رديابي ميشه وبعد مصادره به نفع مخابرات البته اگر 100دقيقه هم صحبت كنيد مجانيه راستي بعد ازتايپ اعداد بالا بايد كليد ok رابزنيد وبراي كنسل کردن این کد هم تايپ كنيد ( #21# )

روش دوم مکالمه مجانی با موبایل

تايپ كنيد ( #09۰ *21 * ) البته تا ۳ دقیقه میتوانید مجانی صحبت کنید و اگر بیشتر طول کشید مثل روش بالا خط شما رد یابی نمیگردد ولی مثلا اگر ۳ دقیقه شد ۳ دقیقه و ۱ ثانیه پولش محاسبه و ۲ برابر می شود وهمینطور که ادامه پیدا کند ۳ برابر میشود پس سعی کنید تایم بگیرید و قبل ازپایان ۳ دقیقه مکالمه مجانی به تماس خود خاتمه دهید و در صورت تمایل دوباره تماس بگیرید

روش سوم در موبایلهای سری ۶۰

tools---->settings---->security----->Pone And Sim----->Closed User group

بعد از باز شدن پنجره مورد نظرخواهید دید که ۳ گزینه وجود دارد که به صورت پیش فرض گزینه Default تیک دار است با انتخاب گزینه On تلفن را از حالت پیش فرض Default خارج میکنیم سپس مشاهده میکنیم که پنجره دیگری باز شد که از ما در خواست عددی را دارد یا بهتر بگویم چهار رقم آخر شماره خود را در آن کادر سفید وارد میکنید ودر انتها Ok میکنید.

این کد محدودیتی برای تماس ایجاد نمیکند ومیتوانید تا هر مدتی که خواستید به مکالمه خود ادامه دهید. این کد باعث نصف شدن هزینه مکالمه شما میگردد .

البته لازم به ذکر است که دوتا کد اولی به درد همه موبایلها میخوره ولی کد سوم روی بعضی از گوشی ها جواب میده .

روش چهارم :

يه خط دائمي ايرانسل بخريد و با پرداخت ماهيانه 15000 تومان عضو طرح قرمز ايرانسل شويد و به صورت نامحدود بين خطوط ايرانسل مكالمه رايگان داشته باشيد ، علاوه بر اين بين خطوط ديگر تا 50 درصد از تخفيف برخوردار شويد!!

منبع: سایت پرشیان موبایل

سايت تخصصي موبايل ، مركز دانلود كليپ موبايل ، بازي موبايل ، تم موبايل ، برنامه موبايل و رينگتون و زنگ موبايل

 

+ نوشته شده در  سه شنبه دوازدهم آبان ۱۳۸۸ساعت 12:7  توسط   |